Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Protokół rozstrzygnięcia II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,LALKA"

Utworzono dnia 26.05.2017

Dnia 22 maja 2017 r. Komisja Konkursowa z GOKiB w Gromadce, w składzie:

- Pani Bożena Kuchmacz, Dyrektor GOKiB,

- Pani Barbara Deberna, Instruktor plastyki w GOKiB,

- Pani Elżbieta Buganik, malarka, Bibliotekarz GOKiB

- Pani Irena Maciuszek, artystka z Gromadki,

rozstrzygnęła i wybrała laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt: ,,Lalka".

Jury przy ocenie prac plastycznych brało pod uwagę:

  • wartość artystyczną pracy,

  • zgodność z tematyką konkursową,

  • oryginalny pomysł i ciekawe wykonanie pracy,

  • samodzielność wykonania pracy.

W konkursie wzięło udział 378 uczestników z 70 placówek.

Wyniki Konkursu:

 

LALKI Z BAJKI:

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

Komisja nie przyznała miejsc.

Kategoria wiekowa: Kl. I-III

I miejsce: Michał Nieckarz lat 9, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach.

,,Królowa Śniegu " opiekun: Agata Walęzak.

II miejsce: Izabela Czapiewska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 45 w Gdyni.

,,Kopciuszek" opiekun: Maria Bazaczek.

III miejsce: Zofia Brombosz lat 7,5, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tomicach. Świetlica Szkolna.

,, Księżniczka" opiekun: Teresa Giermek.

III miejsce: Zuzanna Boba lat 8, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tomicach. Świetlica Szkolna.

,, Dama Dworu" opiekun: Teresa Giermek.

Wyróżnienie: Bartosz Myczewski lat 7, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Trzebieniu

,,Złotowłosa" opiekun : Grażyna Stępka

Wyróżnienie: Nikola Tylutki lat 9, MZS nr 3. SP. nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bolesławcu.

,,Kopciuszek" opiekun: Renata Sobko

Wyróżnienie: Naomi Kopeć lat 9, Fundacja FCSR w Świdwinie.

,,Królowa Śniegu" opiekun: Barbara Kolasińska.

Wyróżnienie: Oliwia Skiba lat 8, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Myszkowie .

,,Czerwony Kapturek" opiekun: Ewa Kotarska.

Wyróżnienie: Sebastian Wysocki lat 8, Szkoła Podstawowa nr 14 w Szczecinie.

,,Syrenka" opiekun Dorota Karandyszowska.

Wyróżnienie: Wiktoria Anioł lat 8, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce.

,,Księżniczka Bella" opiekun: Barbara Deberna.

Wyróżnienie: Anna Porębska lat 9, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawnie.

,, TROL -Zuza" opiekun: Beata Kurzdym.

Wyróżnienie: Zuzanna Pacyna lat 8, Szkoła Podstawowa im II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim.

,,Hanka"

Kategoria wiekowa: Kl. IV - VI

I miejsce: : Mateusz Słabek lat 12, SP. nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Mała Syrenka" opiekun: Iwona Drozdowska - Orłowska.

II miejsce Stanisław Urbaniak lat 12 , Szkoła Podstawowa w Błaszkach.

,,Pan Kleks" opiekun: Sylwia Baczyńska.

III miejsce: Natalia Płaczkowska lat 12, SP. nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Balerina" opiekun: Joanna Poniatowska.

Wyróżnienie: Agata Jasnowska lat 11, Modła, Gmina Gromadka.

,,Laleczka z japońskiej bajki"

Wyróżnienie: Filip Wodnicki lat 12, SP. nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Pipi" opiekun: Joanna Poniatowska.

Wyróżnienie: Oliwier Chrostek lat 12, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie.

,,Pyza" opiekun: Beata Kurzdym.

Wyróżnienie: Marta Tomasik lat 11, SP. nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Merida Waleczna" opiekun: Iwona Sumorek.

Wyróżnienie: Alicja Skibińska lat 11, SP. nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Czerwony Kapturek" opiekun: Iwona Sumorek.

Wyróżnienie: Krystian Batorski lat 12, SP. nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Czerwony Kapturek" opiekun: Joanna Poniatowska.

 

Kategoria wiekowa: Gimnazjum

I miejsce: Małgorzata Sobkiewicz lat 14, Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli.

,,Calineczka - moja laleczka" opiekun: Anna Tomaszczuk.

II miejsce: Wiktoria Rzążewska lat 15, Lublin

,,Dziecię Elfów - Calineczka"

III miejsce: Patrycja Czarnecka lat 15, Zespół Szkół Publicznych nr 1. Gimnazjum nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

,,Złotowłosa" opiekun: Małgorzata Zacharjasiewicz.

III miejsce: Maja Machulak lat 14, Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku.

,,Mała Syrenka" opiekun: Beata Ciastek.

Wyróżnienie: Agnieszka Zagórska lat 15, Gimnazjum im. Oskara Kolberga w Modlnicy.

,,Lalka Zuzia" opiekun: Dominika Dąbrowska

Wyróżnienie: Julia Martyniak lat 15, Gimnazjum w Leśnej.

,,Anastazja" opiekun: Dorota Piotrowska.

Wyróżnienie: Kornelia Różycka lat 14, Gimnazjum nr 38 w Łodzi.

,,Lalka z chińskiej bajki" opiekun: Jolanta Kowalczyk.

Wyróżnienie: Martyna Modrzejewska lat 15, Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie.

,,Mała Mi" opiekun: Joanna Iwańska.

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

I miejsce: Justyna Szychowska, Puławy.

,,Kopciuszek"

II miejsce: Zofia Żak , Osła, Gmina Gromadka.

,,Wróżka"

III miejsce: Agnieszka Rzążewska, lat 20, Lublin.

,,Gerda z królowej Śniegu"

Wyróżnienie: Joanna Ługowska, lat 38. Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach.

,,Śnieżka"

 

LALKI ARTYSTYCZNE:

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

Komisja nie przyznała miejsc.

 

Kategoria wiekowa: Kl. I-III

I miejsce: Julia Kropsz lat 8, Zespół Szkół w Pyskowicach S.P. nr 5.

,,Lala" opiekun: Beata Krasiwka, Anna Stępień, Anna Szmajnta.

II miejsce: Maja Nikołajuk lat 9, Zespół Szkolno - Przedszkolny ,,OXPRESS" w Bolesławcu Śląskim.

,,Laleczka ceramiczna" opiekun: Edyta Orlińska.

III miejsce: Malwina Szyptuła lat 7, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tomicach. Świetlica Szkolna.

,,Zakręcona Czarownica" opiekun: Teresa Giermek.

Wyróżnienie: Maria Kopeć lat 7, Fundacja FCSR w Świdwinie.

,,Lalka Hinduska" opiekun: Barbara Kolaśińska.

Wyróżnienie: Julia Kaiser lat 9, Szkoła Podstawowa nr 28 w Rybniku.

,,Czarna lala" opiekun: Urszula Pradela.

Wyróżnienie: Aleksandra Płusa lat 7, Zespół Szkół w Pyskowicach S.P. nr 5.

,,Lalka w różowej sukni" opiekun: Beata Krasiwka, Anna Stępień, Anna Szmajnta.

 

Wyróżnienie: Joanna Burszczan lat 8, Zespół Szkół w Pyskowicach S.P. nr 5.

,,Lalka w sukience w krateczkę" opiekun: Beata Krasiwka, Anna Stępień, Anna Szmajnta.

 

Kategoria wiekowa: Kl. IV - VI

I miejsce: Maciej Szynkarczuk lat 12, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie.

,,Lalka teatralna" opiekun: Beata Kurzdym.

I miejsce: Joanna Nowacka lat 11, Lubin.

,,Lalka ceramiczna ElF" opiekun: Bernarda Gołąb.

I miejsce : Amelia Liskiewicz lat 12, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie.

,, Liza" opiekun: Beata Kurzdym.

I miejsce: Viktoria Olczyńska lat 11, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka w drapowanej sukni" opiekun: Małgorzata Wacińska.

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach.

I miejsce: Maja Dula lat 11, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka w błękitnej sukni" opiekun: Małgorzata Wacińska.

II miejsce: Małgorzata Ożóg lat 12, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie.

,,Lala malowana" opiekun: Beata Kurzdym.

II miejsce: Ksenia Lizurej lat 11, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkowiecku

​"Lalka Krakowianka" opiekun: Małgorzata Makles

III miejsce: Karolina Link lat 11, Piotrków Trybunalski.

,,Lalka origami"

Wyróżnienie: Aleksandra Dziwulska lat 11, SP. nr 30 im Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Lalka na dwie pory roku, z jednej strony na lato, z drugiej strony na zimę" opiekun: Joanna Poniatowska.

Wyróżnienie: Julia Kotula lat 12 SP. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie.

,,Lalunia" opiekun: Beata Kurzdym.

Wyróżnienie: Kalina Wołyniec lat 12, SP. nr 5 w Jaworze.

,,Lalka ze sznurka" opiekun: Agnieszka Olchówka.

Wyróżnienie: Emila Kapiec lat 12, SP. nr 5 w Jaworze.

,,Lalka w sukience czerwonej w kropki" opiekun: Agnieszka Olchówka.

Wyróżnienie: Aleksandra Ducka lat 11, Społeczna S.P. im 24 Pułku Ułanów w Kraśniku.

,,Malutka lala" opiekun: Beata Ciastek.

Wyróżnienie: Dominika Skibińska lat 12, SP. nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Lalka w zielonej sukience" opiekun: Jadwiga Kudyba.

Wyróżnienie: Aleksandra Onopiuk lat 11, Szkoła Podstawowa nr 14 w Szczecinie.

,,Chinka" opiekun Dorota Karandyszowska.

 

Kategoria wiekowa: Gimnazjum

I miejsce: Karina Mościcka lat 13, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka w białej sukni" opiekun: Małgorzata Wacińska

I miejsce: Kinga Spigiel lat 14, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Różowa lalka z koszyczkiem" opiekun: Małgorzata Wacińska

I miejsce: Jakub Wieczorek lat 13, Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu Śląskim.

,,Lalka artystyczna" opiekun: Małgorzata Malinowska.

II miejsce: Ada Uchryńczyk lat 14, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka ceramiczna w Fioletowej sukience" opiekun: Małgorzata Wacińska.

II miejsce: Julia Jarosz lat 15, Zespół Szkół w Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.

,,Niepełnosprawność" opiekun: Ewa Miśkiewicz - Żebrowska

II miejsce: Weronika Olesiak lat 15, Zespół Szkół w Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.

,,Porcelanowa Pamięć" opiekun: Ewa Miśkiewicz - Żebrowska

III miejsce: Natalia Sznajdowicz lat 15, Zespół Szkół Sportowych w Lubinie

,,Lalka szmaciana z rudymi włosami" opiekun: Bernarda Gołąb.

III miejsce: Amelia Dobroskok lat 13, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Biała lalka z welonem" opiekun: Małgorzata Wacińska.

III miejsce: Zofia Bajus lat 13, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka w koronkowej sukni" opiekun: Małgorzata Wacińska.

III miejsce: Agnieszka Prus lat 13, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach.

,,Lalka w szarej sukni" opiekun: Małgorzata Wacińska.

Wyróżnienie: Iga Karpińska lat 13, Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu.

,,Lalka z kolorowymi włosami" opiekun: Aldona Hausman.

Wyróżnienie: Kesja Boczula lat 13, Gimnazjum nr 5 w Szczecinie.

,,Laleczka z papieru" opiekun: Dorota Karandyszowska.

 

Kategoria wiekowa: Szkoły Średnie/ Placówki Specjalne

I miejsce: Kamila Kowalik lat 17, Zespół Szkół w Polkowicach.

,,Wiosna" opiekun: Ewa Kowalik.

Wyróżnienie: Tomasz Pyka lat 21, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu.

,,Kolorowo" opiekun: Maria Król.

 

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

I miejsce: Bernarda Gołąb Nowa . Lubin.

,,Głowa ceramiczna lalki", ,,Lalka na ławeczce"

II miejsce: Ewa Letki lat 39, Olsztyn.

,,Lalka Artystyczna - Kubuś Ancymonek"

III miejsce: Hanna Rzążewska lat 49, Lublin.

,,Zimowy Krasnal"

 

 

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się: 11 czerwca 2017 r. podczas obchodów ,,XIV Dni Gromadki"  w Sali Lustrzanej GOKiB w Gromadce o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Instruktor plastyki GOKiS Barbara Deberna.

Galeria - Rozstrzygnięcie II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Lalka"

Utworzono dnia 26.05.2017, 09:23

Sponsorzy

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail: gokibgromadka@onet.pl


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010


Biblioteka czynna w godzinach:


Poniedziałek: 11:00 - 18:00

Wtorek: 9:00 - 16:00

Środa: nieczynne (dzień pracy wewnętrznej)

Czwartek: 11:00 - 18:00

Piątek: 9:00 - 17:00

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Polecamy: