Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno-Fotograficznego "Ptak i 4 pory roku - etap I: Jesień"

Utworzono dnia 13.11.2019

     Miło mi poinformować Państwa o wynikach konkursu plastycznego na wykonanie dowolnej pracy plastycznej lub fotograficznej przedstawiającej ptaka spotkanego jesienią. Na otwarty konkurs  dostarczono  wiele wspaniałych i oryginalnych  prac dzieci, młodzieży i dorosłych. W dniu 5 listopada komisja w składzie:

przewodnicząca dyrektor GOKiB Pani Bożena Kuchmacz

członek  instruktor plastyki GOKiB Pani Barbara Deberna

członek grafik komputerowy GOKiB Pan Mirosław Szylkiewicz

członek  UTW w Gromadce Pani Elżbieta Buganik

oceniła 34 prace plastyczne oraz 5 zestawów prac fotograficznych  ze szkół  z gminy Gromadka oraz gminy Warta Bolesławiecka oraz z terenu Polski ze szkoły z Krakowa i przyznała miejsca Laureatom Konkursu:

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Kategoria wiekowa: Małe Przedszkole

I miejsce Maja Pietruszka lat 4, Osła - "Sowy"

II miejsce Weronika Pajda lat 4, GOKiB w Gromadce - "Jesienne Ptaszki", opiekun Barbara Deberna

III miejsce Julia Kurlej lat 4, Oddział Przedszkolny S.P. w Osłej - "Sowa", opiekun Zofia Żak

Wyróżnienie Oskar Małańczuk lat 4, Oddział Przedszkolny S.P. w Osłej - "Sowa", opiekun Zofia Żak

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

I miejsce Jakub Bartoszewski lat 6, Wierzbowa - "Sowa"

I miejsce Kuba Piotrowski lat 5, Przedszkole w Modłej - "Ptaszki: wróbel, sroka, sikorka modraszka, gil i trznadel"

II miejsce Natalia Sawka  lat 6,Oddział Przedszkolny S.P. w Osłej - "Sowa", opiekun Zofia Żak

Wyróżnienie Lena Dudas lat 6,Oddział Przedszkolny S.P. w Osłej - "Sowa", opiekun Zofia Żak

Wyróżnienie Jagoda Jura lat 6,Oddział Przedszkolny S.P. w Osłej - "Sowa", opiekun Zofia Żak

 

Kategoria wiekowa: kl. I - III

I miejsce Milena Koptyra lat 9, S.P. w Gromadce - "Dzięcioł"

II miejsce Kaja Skoczylas lat 7, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim - "Sowa" opiekun: Katarzyna Arendarczyk

III miejsce Pola Hamala lat 7, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim - "Jesienne ptaszki" opiekun: Katarzyna Arendarczyk

Wyróżnienie Olga Rudnicka lat 7, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim - "Sowa" opiekun: Katarzyna Arendarczyk

 

Kategoria wiekowa:  kl. IV-VI

I miejsce  Kaja Kolasa lat 12, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim - "Sowa" opiekun: Katarzyna Arendarczyk

II miejsce Wiktoria Anioł lat 11, GOKiB w Gromadce - "Sikorka" opiekun: Barbara Deberna

III miejsce Jakub Żak lat 12 Osła - "Sowa"

III miejsce Aleksander Matyjewicz  lat 10, Gromadka - "Sójka"

Wyróżnienie Oliwia Kowalczuk  lat 11, GOKiB w Gromadce - "Jesienne ptaki" opiekun Barbara Deberna

Wyróżnienie Emilia Fuławka lat 12, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim - "Sowa" opiekun: Katarzyna Arendarczyk

Kategoria wiekowa: Kl. VII-VIII

I miejsce  Mateusz Koptyra lat 13, S.P. w Gromadce - "Zięba"

Wyróżnienie  Kacper Hucał  lat 13, S.P. w Gromadce - "Jesienne ptaszki"

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

I miejsce Pani Zofia Żak, nauczyciel Oddziału Przedszkolnego S.P. w Osłej - "Dudek" i "Dzięcioł"

I miejsce Pani Karolina Bartoszewska z Wierzbowej - "Sowa"

I miejsce Pani Małgorzata Fuławka z Osłej - "Sowa"

udział w wystawie: Pani Barbara Deberna ,Instruktor GOKiB

 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO:

Kategoria wiekowa: Przedszkole

I miejsce Jakub Bartoszewski lat 6, Wierzbowa - "Wróbel"

 

Kategoria wiekowa: kl. I - III

I miejsce Tadeusz Prowadzisz lat 9 (klasa IV), S.P. z Oddziałem Dwujęzycznym TSSP im P. Michałowskiego w Krakowie - "Mewa zwyczajna" , "Kaczka", opiekun Jolanta Kowalczyk

 

Kategoria wiekowa:  kl. IV -VI

I miejsce  Sonia Zawiła lat 11, Publiczna S.P. z Oddziałem Dwujęzycznym TSSP im P. Michałowskiego w Krakowie - "Wróbel", "Łabędź", opiekun Jolanta Kowalczyk

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

I miejsce Pani Karolina Bartoszewska z Wierzbowej - "Dzwoniec"

 

Rozdanie nagród odbędzie się 22 listopada 2019r, o godzinie 15.30 w Sali Widowiskowej GOKiB w Gromadce.

W programie:

  • rozdanie nagród z konkursu
  • zabawy andrzejkowe
  • poczęstunek

Zapraszamy uczestników i laureatów konkursu oraz wszystkie chętne dzieci do wspólnych zabaw andrzejkowych

Gratulujemy wygranych nagród i już zapraszamy do tworzenia "Ptaszka na choinkę" w etapie II: "Zima" już do 6 grudnia 2019 roku.

Instruktor plastyki GOKiB Barbara Deberna

 

Galeria - Ocena prac Konkursu Plastyczno-Fotograficznego "Ptak i 4 pory roku - etap I: Jesień"

Utworzono dnia 13.11.2019, 09:57

Sponsorzy

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail: gokibgromadka@onet.pl


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010


Biblioteka czynna w godzinach:


Poniedziałek: 11:00 - 18:00

Wtorek: 9:00 - 16:00

Środa: nieczynne (dzień pracy wewnętrznej)

Czwartek: 11:00 - 18:00

Piątek: 9:00 - 17:00

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Polecamy: