Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego "Rok w lesie - nasze grzyby w kompozycji, rysunku i malarstwie""

Utworzono dnia 23.10.2018

     Miło mi poinformować Państwa o wynikach konkursu Plastycznego na wykonanie kompozycji z grzybkami. Na konkurs dostarczono wiele wspaniałych i oryginalnych prac dzieci, młodzieży i dorosłych. W dniu 22.10.2018 roku komisja w składzie:

przewodnicząca Dyrektor GOKiB Pani Bożena Kuchmacz

członek Instruktor plastyki GOKiB Pani Barbara Deberna

członek UTW w Gromadce Pani Elzbieta Buganik

oceniła 55 prac z Gminy Gromadka i przyznała miejsca Laureatom Konkursu:

 

Kategoria wiekowa Małe Przedszkole:

I miejsce Jakub Bartoszewski lat 5, z Wierzbowej

II miejsce Maja Pietruszka lat 3, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

III miejsce Antoni Świadkiewicz lat 4, Oddział Przedszkolny w S.P. wOsłej

III miejsce Zuzanna Sulich lat 4 z Gromadki

Wyróżnienie Natalia Sawka lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Filip Koziarski lat 3, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Kinga Miżdal lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Lena Dudas lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Fabian Ryś lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Aleksandra Czajkowska lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Weronika Pajda lat 3, GOKiB z Gromadki

Wyróżnienie Nadia Kapusz lat 5, GOKiB w Gromadce

Wyróżnienie Natalia Gaworska lat 4, z Gromadki

Wyróżnienie Filip Ziembikiewicz lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej

Wyróżnienie Maciej Gurgul lat 4, GOKiB w Gromadce

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

I miejsce Cezary Kulesza lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

I miejsce Zuzanna Woźna lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

II miejsce Piotr Gęsicki lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

III miejsce Patryk Błond lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

Wyróżnienie Karolina Gurgul lat 6, GOKiB w Gromadce

 

Kategoria wiekowa: kl. I - III

I miejsce Dobrawa Laskowska lat 8, Różyniec

II miejsce Kamil Hucał lat 9, S.P. w Osłej

II miejsce Kamila Sawka lat 8, S.P. w Osłej

II miejsce Jan Kinaj lat 7, S.P. w Osłej

II miejsce Paweł Kaziuk lat 7, S.P. w Osłej

III miejsce Adrian Zawada lat 8, S.P. w Osłej

III miejsce Izabela Trojnacka lat 8, GOKiB

Wyróżnienie Emilia Sawka lat 7, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Tomasz Paluszczyszyn- Masztalerz lat 7, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Kamila Miżdal lat 7, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Patrycja Gęsicka lat 8, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Zuzanna Witnik lat 8, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Piotr Pawluk lat 8, S. P. w Osłej

Wyróżnienie Grzegorz Blecharz lat 8, S. P. w Osłej

 

Kategoria wiekowa: kl. IV -VI

II miejsce Bianka Gajewska lat 9, S.P. w Gromadce

II miejsce Kacper Hucał lat 11, S.P. w Gromadce

III miejsce Wiktor Adler lat 11, S.P. w Gromadce

Wyróżnienie Antoni Kulesza lat 11, S.P. w Gromadce

 

Kategoria wiekowa Szkoły Średnie:

I miejsce Honorata Zawierucha lat 18, Gromadka

 

Kategoria wiekowa : Dorośli

I miejsce Pani Małgorzata Fuławka z Osłej

I miejsce Pani Zofia Żak Odział Przedszkolny w S.P. w Osłej

I miejsce Pan Marian Zawierucha z Gromadki

II miejsce Pani Krystyna Sasiela UTW w Gromadce

III miejsce Pani Irena Maciuszek UTW w Gromadce

Wyróżnienie Pani Edyta Gargulińska UTW w Gromadce

Wyróżnienie Pani Aniela Pajda z Gromadki

Udział w wystawie Pani Barbara Deberna z Osłej

 

Rozdanie nagród odbędzie się 30.10.2018 r. o godzinie 15.30 w Sali Widowiskowej GOKiB podczas wieczoru zabaw i warsztatów z dynią (można przebrać się na wieczór Halloween!)

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail: gokibgromadka@onet.pl


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010


Biblioteka czynna

od poniedziałku do piątku

w godz. 10.00 - 15.00

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Polecamy: