Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce

Sierpień

AKTUALNOŚCI:

Zarządzenie nr 4/2020 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gromadce z dnia 31 sierpnia 2020 r. w sprawie prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2020/2021

Utworzono dnia 31.08.2020

     Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, a także zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem odbiorców oraz pracowników ośrodka kultury, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniam i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020r. poz. 374, ze zm.) zarządzam, co następuje:

1. Zajęcia na Uniwersytecie III Wieku w Gromadce zawiesza się do odwołania (próby zespołów folklorystycznych, zajęcia plastyczne, rękodzieła, wykłady, spotkania, wyjazdy).

2. Zajęcia  dla dzieci i młodzieży zawiesza się do odwołania (plastyczne, wokalne, muzyczne, biblioteczne).

     Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce utrzymuje działalność statutową w Sieci.

 

Dyrektor GOKiB w Gromadce

 Bożena Kuchmacz

czytaj dalej... na temat: Zarządzenie nr 4/2020 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gromadce z dnia 31 sierpnia 2020 r. w sprawie prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2020/2021

Ogłoszenie

Utworzono dnia 11.08.2020

     W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że w roku 2020 imprezy plenerowe, takie jak Święto Wrzosu w Borówkach i Dożynki Gminne ze względów bezpieczeństwa nie odbędą się.

     Jednocześnie zapraszamy do śledzenia projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury – „Kultura w sieci”.

     Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce od 1 maja 2020 r. do 30 października 2020 r. realizuje zadanie online pt. „Zaplątanie w sieci 4 kultur”. Promocja kultury w gminie Gromadka odbywa się w następujący sposób:

  1. Maj – działania promocyjne, reklama w mediach, opracowanie projektu plakatu, przygotowanie identyfikacji wizualnej projektu, umieszczenie zadania w zakładce strony internetowej Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gromadce.
  2. Czerwiec – prezentacja kultury polskiej – reklama w mediach społecznościowych, prezentacja archiwalnych zapisów wydarzeń kulturalnych (w tym: imprez kulturalnych, konkursów, koncertów, wystaw), czerwcowe spotkanie z twórcą/artystą, wirtualny spacer po ekspozycjach i księgozbiorze znajdującym się w GOKiB w Gromadce. Podsumowanie działania w formie quizu. Archiwizacja działania na nośnikach cyfrowych (płyta DVD, pendrive).
  3. Lipiec – prezentacja kultury kresowej – reklama w mediach społecznościowych, prezentacja archiwalnych zapisów wydarzeń kulturalnych (w tym: imprez kulturalnych, konkursów, koncertów, wystaw), czerwcowe spotkanie z twórcą/artystą, wirtualny spacer po ekspozycjach i księgozbiorze znajdującym się w GOKiB w Gromadce. Podsumowanie działania w formie quizu. Archiwizacja działania na nośnikach cyfrowych (płyta DVD, pendrive).
  4. Sierpień – prezentacja kultury ukraińskiej – reklama w mediach społecznościowych, prezentacja archiwalnych zapisów wydarzeń kulturalnych (w tym: imprez kulturalnych, konkursów, koncertów, wystaw), czerwcowe spotkanie z twórcą/artystą, wirtualny spacer po ekspozycjach i księgozbiorze znajdującym się w GOKiB w Gromadce. Podsumowanie działania w formie quizu. Archiwizacja działania na nośnikach cyfrowych (płyta DVD, pendrive).
  5. Wrzesień – prezentacja kultury bałkańskiej – reklama w mediach społecznościowych, prezentacja archiwalnych zapisów wydarzeń kulturalnych (w tym: imprez kulturalnych, konkursów, koncertów, wystaw), czerwcowe spotkanie z twórcą/artystą, wirtualny spacer po ekspozycjach i księgozbiorze znajdującym się w GOKiB w Gromadce. Podsumowanie działania w formie quizu. Archiwizacja działania na nośnikach cyfrowych (płyta DVD, pendrive).
  6. Październik – podsumowanie, reklama w mediach społecznościowych, przygotowanie graficznej strony folderu, tłumaczenie wstępu do folderu na język angielski i niemiecki, usługa nagrania materiału na płyty DVD, przekazanie płyt zainteresowanym odbiorcom wielokulturowością w gminie Gromadka, rozliczenie zadania.

     W planach jest wydanie albumu w wersji papierowej w celu podsumowania wieloletnich, wielokulturowych działań Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gromadce.

czytaj dalej... na temat: Ogłoszenie

Facebook

                  

Sponsorzy

 

Piekarnia PPUH Jarmen

Edward Orawiec Tomaszów Bolesławiecki

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail:

gokibgromadka@gokibgromadka.pl


Skrzynka ESP:

/GOKIBGROMADKA/SkrytkaESP


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010


BIBLIOTEKA

Biblioteka czynna

w czasie wakacji

poniedziałek - piątek:

w godz. 8.00 - 15.00

 

 

KATALOG ONLINE

 

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Polecamy: