Miło mi poinformować Państwa o wynikach konkursu plastycznego na wykonanie stroika bożonarodzeniowego. Na konkurs dostarczono wiele wspaniałych i oryginalnych prac dzieci, młodzieży i dorosłych. W dniu 11.12.2018 roku komisja w składzie:
- przewodnicząca dyrektor GOKiB Pani Bożena Kuchmacz
- członek instruktor plastyki GOKiB Pani Barbara Deberna
- członek UTW w Gromadce Pani Elżbieta Buganik
oceniła 64 prace z Gminy Gromadka i przyznała 38 miejsc laureatom Konkursu:
Kategoria wiekowa Małe Przedszkole:
/prace wykonane z pomocą nauczycieli i rodziców/
I miejsce Lena Dudas lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
I miejsce Filip Ziembikiewicz lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
II miejsce Weronika Pajda lat 3, GOKiB z Gromadki
II miejsce Maciej Gurgul lat 4, GOKiB w Gromadce
II miejsce Aleksandra Czajkowska lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
II miejsce Natalia Sawka lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
III miejsce Maja Pietruszka lat 3, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
III miejsce Jakub Bartoszewski lat 5, z Wierzbowej
III miejsce Robert Miżdal lat 4, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
Wyróżnienie Kinga Miżdal lat 5, Oddział Przedszkolny w S.P. w Osłej
Wyróżnienie Nadia Kapusz lat 5, GOKiB w Gromadce
Kategoria wiekowa: Przedszkole:
/prace wykonane z pomocą nauczycieli i rodziców/
I miejsce Zuzanna Woźna lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej
II miejsce Cezary Kulesza lat 6,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej
III miejsce Karolina Gurgul lat 6, GOKiB w Gromadce
Kategoria wiekowa: kl. I - III
I miejsce Daria Dąbrowska lat 8, GOKiB w Gromadce
I miejsce Bianka Gajewska lat 9, S.P. w Gromadce
II miejsce Jasiński Wojciech lat 9, Świetlica Profilaktyczna S.P. w Osłej
II miejsce Piotr Pawluk lat 8, S. P. w Osłej
II miejsce Paweł Kaziuk lat 7, S.P. w Osłej
II miejsce Emilia Sawka lat 7, Świetlica Profilaktyczna S. P. w Osłej
III miejsce Kamil Hucał lat 9, S.P. w Osłej
III miejsce Gabrysia Czerniak lat 7, S.P. w Gromadce
Wyróżnienie Martyna Drozdek lat 9, Gromadka
Wyróżnienie Wiktoria Kowalczuk lat 8, GOKiB w Gromadce
Udział w wystawie: Kl. II S. P. w Osłej - prace indywidualne
/Zuzanna Witnik, Patrycja Gęsicka, Adrian Zawada, Grzegorz Blecharz, Kamila Sawka/
Kategoria wiekowa: kl. IV -VI
I miejsce Jakub Żak lat 11, Osła
II miejsce Mateusz Koptyra lat 12, S.P. w Gromadce
III miejsce Kacper Hucał lat 11, S.P. w Gromadce
III miejsce Antoni Kulesza lat 11, S.P. w Gromadce
Kategoria wiekowa kl. VII - VIII:
I miejsce Sandra Koptyra lat 14 S.P. w Gromadce
Kategoria wiekowa : Dorośli
I miejsce Pani Małgorzata Fuławka z Osłej
I miejsce Pani Zofia Żak Odział Przedszkolny w S.P. w Osłej
I miejsce Pani Krystyna Sasiela UTW w Gromadce
I miejsce Pani Aniela Pajda z Gromadki
II miejsce Pani Marzena Kapusz GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Pani Karolina Bartoszewska z Wierzbowej
Wyróżnienie Pani Anna Sokołowska GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Pani Anna Zajączkowska GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Pani Karolina Liszcz GOKiB w Gromadce
Udział w wystawie KGW w Szczytnicy
/Praca zbiorowa poza regulaminem konkursowym/
Udział w wystawie: Pani Edyta Gargulińska UTW w Gromadce
Udział w wystawie: Pani Barbara Deberna z Osłej
Rozdanie nagród odbędzie się 18.12.2018 r., o godzinie 15.30 w Sali Widowiskowej GOKiB . W programie warsztaty bożonarodzeniowe.